UYUM HAFTASINDA UİK

Duyurular

UYUM HAFTASINDA UİK

  •  12 Ekim 2021 Salı
  •  229 Görüntüleme
  •  Yazdır

Uluslararası İlişkiler Koordinatörlüğü olarak Üniversitemize yeni kaydolan öğrencilerin başarılı ve sorunsuz bir dönem geçirmeleri için ayrılan uyum haftasında tanıtım etkinliklerimize devam ediyoruz. Sağlık Bilimleri Fakültesi ve Eğitim Fakültesinden gelen talepler doğrultusunda bu fakültelerde okuyan ve yeni kayıt yaptıran öğrencilere değişim programlarıyla ilgili sunumlar gerçekleştirildi. 15 Temmuz Kongre Merkezinde Sağlık Bilimleri Fakültesinin organize ettiği programa katılan Erasmus Kurum Koordinatörümüz Dr. Öğretim Üyesi Fehim Kuruloğlu ve Öğr. Gör. Sema Bilgiç Erasmus programı hakkında detaylı bilgiler vererek öğrencilerin ve öğretim elemanlarının sorularını yanıtladılar.

Eğitim Fakültesi İngilizce Öğretmenliği Bölümü tarafından düzenlenen programa da Üniversitemiz Mevlana Kurum Koordinatörü Öğr. Gör. Dr. Onur Işık katıldı. Mevlana, Erasmus ve Farabi programları hakkında öğrencilerin sorularını yanıtlayan Işık, kendisini davet eden bölüm yönetimine teşekkürlerini sundu.

Uluslararası İlişkiler Koordinatörlüğü olarak bütün paydaşlarımızın yanında olmaya ve eğitim desteği vermeye devam edeceğiz.
Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Erasmus Programı Kurum Koordinatörlüğü Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi B Blok Giriş Katı 60150 TOKAT Tasarım: Bilgi İşlem Daire Başkanlığı [Web Grubu], 2019© Tüm Hakları Saklıdır.