ERASMUS SÖZLÜ SINAVI

Duyurular

ERASMUS SÖZLÜ SINAVI

  •  17 Mart 2023 Cuma
  •  2440 Görüntüleme
  •  Yazdır

Değerli öğrencilerimiz,

Erasmus İngilizce sözlü sınavı 20 Mart 20023 Pazartesi günü saat 17:00’de ue.gop.edu.tr adresinden çevrimiçi (online olarak) yapılacaktır. Sözlü sınava girmeye hak kazanan öğrencilerimiz, belirtilen sınav günü ve saatinde UZEM sistemine giriş yapmak zorundadır.

Öğrencilerimiz sınavdan önce verilen adrese (ue.gop.edu.tr) girip “ERASMUS ON-LINE SÖZLÜ İNGİLİZCE SINAVI” isimli bir dersin kendilerine tanımlı olup olmadığını kontrol etmelidirler. Sınava girmeye hak kazandığı halde, ue.gop.edu.tr adresinde kendisine tanımlı “ERASMUS ON-LINE SÖZLÜ İNGİLİZCE SINAVI” isimli bir dersi olmayan öğrenciler: bölüm bilgisi, okul numarası ve kullanıcı adlarını belirterek UZEM ( uzem@gop.edu.tr ) ile iletişime geçmelidir.

Öğrencilerin sınava gireceği cihazlarda internet, kamera, mikrofon ve hoparlör olmalıdır. Öğrenciler sınava girdikleri alanda tek başlarına olmalıdır.

Sınavda hepinize başarılar diliyoruz.

 

Erasmus KoordinatörlüğüTokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Erasmus Programı Kurum Koordinatörlüğü Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi B Blok Giriş Katı 60150 TOKAT Tasarım: Bilgi İşlem Daire Başkanlığı [Web Grubu], 2019© Tüm Hakları Saklıdır.